"My”

Opowiadając o naszych herbatach, ziarnach kawy, ziołach, porcelanie, ceramice czy ciastkach zawsze używałyśmy niepozornego zaimka “my”. Miał on dla nas szczególne znaczenie. Co tak właściwie oznacza “my”? By to wyjaśnić, opowiemy Wam pewną historię (której nie będzie towarzyszył zawiły morał)! Pół dekady temu, „my” - dwie młode dziewczyny spotkałyśmy się pewnego dnia i popijałyśmy herbatę. Herbatę, której długo szukałyśmy. Herbatę, która spełniała wszystkie nasze oczekiwania: była smaczna, wysokiej jakości, o korzystnym działaniu i co najważniejsze, trafiała w każdy gust! Napar, którym się delektowałyśmy to Tie Guan Yin - to właśnie ona zainspirowała nas do skoku na głęboką wodę. Tak więc, podjęłyśmy decyzję o założeniu własnego sklepu z herbatami i kawami najwyższej jakości. Droga jaką przebyłyśmy przy realizacji obranego celu była pełna prób i błędów, wzlotów i upadków, tywarzyszyły jej okresy wielkich inspiracji, jak i trudnych decyzji - szczególnie z punktu widzenia dwóch dziewczyn.

Pół dekady później do naszego skromnego zespołu dołączyło 7 pięknych kobiet, które z ogromną pasją i zaangażowaniem przygotowują dla naszych Gości kawę i herbatę, a także częstują przepysznymi ciastkami.

Zatem “my” to przede wszystkim zwykłe osoby, które łączy miłość do herbaty, a sklep internetowy OneMoreCup jest częścią nas samych.